Dzi艣 moja 3 letnia c贸rka nagle po tym jak zmienili艣my przedszkole z pa艅stwowego, takiego z po偶egnaniem na dworze na bosko ludzkie, gdzie pracuj膮 same anio艂y.

Kaja: Mamo, wiesz udawa艂am, 偶e nie podoba mi si臋 w tym pierwszym przedszkolu.

Ja: jak to? Czemu udawa艂a艣?

Kaja: bo nie chcia艂am tam wi臋cej i艣膰.

Ja: a czemu nie chcia艂a艣 tam i艣膰?

Kaja: bo chcia艂am, do tego co teraz – mamo to przedszkole jest MEGA.

Ja: ale Kaju艣,  jeszcze wtedy nie wiedzia艂a艣, 偶e to przedszkole istnieje.

Kaja: tak, ale ju偶 wiem.

Beata, mama Kai

Przedszkole ma dusz臋, wspania艂膮 atmosfer臋. Wybiera艂am kieruj膮c si臋 g艂贸wnie intuicj膮 i tym, 偶e jest pi臋kny ogr贸d. Teraz wybra艂abym nawet gdyby wcale nie by艂o ogrodu 馃檪

Wyj膮tkowi, m膮drzy nauczyciele, nic nie jest tu przypadkowe.

Zuzia, mama Wojtusia

Przedszkole przy Bruzdowej to najlepsze co si臋 nam mog艂o przydarzy膰. Wspaniali ludzie, kt贸rzy je tworz膮, daj膮 dzieciom poczucie bezpiecze艅stwa i w艂asnej warto艣ci, ucz膮 m膮drze, w atmosferze sprzyjaj膮cej rozwojowi. Dodatkowym bonusem jest niesamowity ogr贸d, w kt贸rym dzieci mog膮 sp臋dza膰 du偶o czasu poznaj膮c przyrod臋.

Przedszkole na przestrzeni 9 lat zmieni艂o 偶ycie naszej rodziny, podpowiedzia艂o co si臋 naprawd臋 liczy, skierowa艂o rodzicielstwo na nowe tory. Jako mama dw贸jki absolwent贸w i jednego jeszcze przedszkolaka polecam je z ca艂ego serca.

Gra偶yna, mama Marianki, Jurka i Karola

Przedszkole na Bruzdowej to miejsce, w kt贸rym rodzic mo偶e z pe艂nym zaufaniem, ze spokojnym sercem powierzy膰 dziecko w bezpieczne r臋c臋 opiekun贸w.

Opiekunowie z zaanga偶owaniem tworz膮 m膮dr膮 ciep艂膮 przestrze艅 dla rozwoju dzieci.

Naprawd臋 m膮drze, z szacunkiem dla trudnych emocji, rozwi膮zuj膮 konflikty mi臋dzy dzie膰mi.

Potrafi膮 zbudowa膰 u dzieci ducha solidarno艣ci grupowej.

I ta wspania艂a ogrodowa przestrze艅 do zabawy i eksplorowania przyrody.

Jagna, mama Filipa

Najcudowniejsze przedszkole na 艣wiecie, z przepi臋knym du偶ym ogrodem, do kt贸rego chodzili nasi ch艂opcy. Uwaga! Chodzenie na boso po trawie, bawienie si臋 w b艂ocie, 艂a偶enie po drzewach i u偶ywanie no偶a do krojenia marchewki w pakiecie . Z ca艂ego serca polecamy!

Ola, mama Antka i Janka

Niepubliczne Przedszkole 鈥濨ruzdowa 22C鈥