Grupy

Nasze przedszkole ma dwie grupy. W obu grupach są dzieci w różnym wieku (3-7 lat). Grupy nazywamy domkami, Biały Domek i Czerwony Domek. Grupy są około 20-osobowe.

Przedszkole „Bruzdowa 22C” w Wilanowie jest otwarte w godzinach 8.00 – 17.30

Pracujemy od września do lipca.

Zimą przedszkole jest zamknięte przez jeden tydzień ferii.

W sierpniu przedszkole jest zamknięte i wszyscy mamy wakacje.

Opłaty

Opłatę wpisową wnosi się raz i dotyczy ona tylko pierwszego zapisanego do nas dziecka. Wysokość tej opłaty równa się wysokości czesnego.

Czesne jest płacone 12 miesięcy w roku. W sierpniu odliczamy stawkę żywieniową.

W czesne wchodzą wszystkie zajęcia proponowane dzieciom w godzinach pracy przedszkola, poza terapią logopedyczną, rozliczaną bezpośrednio u osoby prowadzącej.

W przypadku absencji dziecka, od drugiego dnia nieobecności odliczamy od czesnego koszty wyżywienia (stawka dzienna wynosi 8 zł).

Dla rodzeństw równocześnie uczęszczających do przedszkola przewidujemy zniżkę 20% /dla drugiego dziecka/.

Przyjęcia do przedszkola

Do przedszkola przyjmujemy dzieci, które ukończyły 3 lata. Zapraszamy Państwa na pierwsze spotkanie, odwiedziny przedszkola. Dzieci zaczynające przedszkole we wrześniu zapraszamy wcześniej do naszego ogrodu razem z rodzicami. Indywidualnie ustalamy plan adaptacji dopasowany do dziecka i jego sytuacji.

Kuchnia

Przedszkole jest wyposażone we własną kuchnię. Pani Zosia z Panią Basią codziennie gotują ciepłe zbożowe śniadania, obiady i przygotowują podwieczorki. W tygodniowym menu znajdują się potrawy mięsne, mączne i ryby. A wszystko pachnie domowymi aromatami i jest przyprawione dbałością i uważnością pani Zosi.

Religia

Nie prowadzimy lekcji religii. Sądzimy, że w tym wieku to rodzice powinni wprowadzać dziecko w świat swoich wartości.