Grupy

Nasze przedszkole ma dwie grupy. W obu grupach s膮 dzieci w r贸偶nym wieku (3-7 lat). Grupy nazywamy domkami, Bia艂y Domek i Czerwony Domek. Grupy s膮 oko艂o 20-osobowe.

Przedszkole jest otwarte w godzinach 8.00 鈥 17.30

Pracujemy od wrze艣nia do lipca.

Zim膮聽przedszkole jest zamkni臋te przez jeden tydzie艅 ferii.

W sierpniu przedszkole jest zamkni臋te i wszyscy mamy wakacje.

Op艂aty

Op艂at臋 wpisow膮 wnosi si臋 raz i dotyczy ona tylko pierwszego zapisanego do nas dziecka. Wysoko艣膰 tej op艂aty r贸wna si臋 wysoko艣ci czesnego.

Czesne jest p艂acone 12 miesi臋cy w roku. W sierpniu odliczamy stawk臋 偶ywieniow膮.

W czesne wchodz膮 wszystkie zaj臋cia proponowane dzieciom w godzinach pracy przedszkola, poza terapi膮 logopedyczn膮, rozliczan膮 bezpo艣rednio u osoby prowadz膮cej.

W przypadku absencji dziecka, od drugiego dnia nieobecno艣ci odliczamy od czesnego koszty wy偶ywienia (stawka dzienna wynosi 8 z艂).

Dla rodze艅stw r贸wnocze艣nie ucz臋szczaj膮cych do przedszkola przewidujemy zni偶k臋 20% /dla drugiego dziecka/.

Przyj臋cia do przedszkola

Do przedszkola przyjmujemy dzieci, kt贸re uko艅czy艂y 3 lata. Zapraszamy Pa艅stwa na pierwsze spotkanie, odwiedziny przedszkola. Dzieci zaczynaj膮ce przedszkole we wrze艣niu zapraszamy wcze艣niej do naszego ogrodu razem z rodzicami. Indywidualnie ustalamy plan adaptacji dopasowany do dziecka i jego sytuacji.

Kuchnia

Przedszkole jest wyposa偶one we w艂asn膮 kuchni臋. Pani Zosia z pomoc膮 pani Natalii codziennie gotuj膮 ciep艂e zbo偶owe 艣niadania, obiady i przygotowuj膮 podwieczorki. W tygodniowym menu znajduj膮 si臋 potrawy mi臋sne, m膮czne i ryby. A wszystko pachnie domowymi aromatami i jest przyprawione dba艂o艣ci膮 i uwa偶no艣ci膮 pani Zosi.

Religia

Nie prowadzimy lekcji religii. S膮dzimy, 偶e w tym wieku to rodzice powinni wprowadza膰 dziecko w 艣wiat swoich warto艣ci.

Niepubliczne Przedszkole 鈥濨ruzdowa 22C鈥
Wilan贸w