Ludzie/ wychowawcy

Agata Kamińska

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie SWPS.

By┼éam wolontariuszk─ů w Fundacji ÔÇ×Sto PociechÔÇŁ, uczestniczy┼éam w konferencjach dotycz─ůcych dzieci (m.in. w Og├│lnopolskiej konferencji ÔÇ×Pomoc dzieciom ÔÇô ofiarom przest─ÖpstwÔÇŁ, III Mi─Ödzynarodowym Kongresie Praw Dziecka, VIII Mi─Ödzynarodowej Konferencji Korczakowskiej). Bra┼éam udzia┼é w cyklu wyk┼éad├│w o tematyce oko┼éorozwodowej w Komitecie Ochrony Praw Dziecka. Pracowa┼éam przez 3 lata w Klubie Dzieci─Öcym po odbytym szkoleniu na opiekuna.

Na studiach zainteresowa┼éam si─Ö tematem opieki nad dzie─çmi. Psychoanalityk Alice Miller, kt├│ra opisa┼éa w kilku ksi─ů┼╝kach czym jest ÔÇ×czarna pedagogikaÔÇŁ zainspirowa┼éa mnie do tematu pracy magisterskiej. Jeszcze bardziej zda┼éam sobie spraw─Ö z ogromnego wp┼éywu doros┼éych na dzieci. Bardzo bym chcia┼éa i codziennie nad tym pracuj─Ö by ten wp┼éyw by┼é jedynie harmonijnym i ┼Ťwiadomym wp┼éywem, wzmacniaj─ůcym rozw├│j dziecka.

Mam wiele pomys┼é├│w i staram si─Ö je realizowa─ç. Jako kilkunastoletnia dziewczynka nale┼╝a┼éam do grupy tanecznej oraz baletowej. W doros┼éym ┼╝yciu zacz─Ö┼éam swoj─ů przygod─Ö z amatorskim teatrem w ÔÇ×Teatrze OchotyÔÇŁ, wspinaczk─ů oraz stolarstwem.