Ludzie/ wspolpracownicy

Dzikie dzieci

Autorskie warsztaty tw├│rcze podczas kt├│rych dzieci samodzielnie tworz─ů zabawki z drewna. Do┼Ťwiadczaj─ů swojej si┼éy, ucz─ůc si─Ö przez pr├│bowanie. Pi┼éuj─ů, wierc─ů i wbijaj─ů gwo┼║dzie!

Wierzymy, ┼╝e bezpo┼Ťredni kontakt z kawa┼ékiem drewna i wysi┼éek w┼éo┼╝ony w jego obr├│bk─Ö daje rado┼Ť─ç, satysfakcj─Ö i moc! Podczas warsztat├│w dzieci pracuj─ů z drewnem w naturalnej postaci. Ucz─ů si─Ö u┼╝ywa─ç pe┼énowymiarowych narz─Ödzi stolarskich jak pi┼éy, m┼éotki czy wiertarki. Z ga┼é─Özi, pniaczk├│w i desek buduj─ů pojazdy, roboty i statki, tworz─ů drewniane obrazy, projektuj─ů gry i uk┼éadanki. Dzikie Dzieci powsta┼éy z przekonania, ┼╝e najbardziej niepozorny patyk mo┼╝e by─ç zabawk─ů. Ka┼╝dy element przyrody daje niesko┼äczone mo┼╝liwo┼Ťci odczytania, u┼╝ycia i nazwania. Temat jest dla nas umowny i stanowi jedynie punkt wyj┼Ťcia do indywidualnej pracy. Stawiamy na samodzielno┼Ť─ç, do┼Ťwiadczanie swojej si┼éy, nauk─Ö przez pr├│bowanie, korzystanie z minimalnej pomocy raczej w formie podpowiedzi ni┼╝ robienia ÔÇ×zaÔÇŁ. Staramy si─Ö i┼Ť─ç za uczestnikiem i pomaga─ç mu w do┼Ťwiadczaniu procesu realizacji w┼éasnego pomys┼éu.

Warsztaty s─ů opracowane i prowadzone przez Ann─Ö Ber─Ö projektantk─Ö, rze┼║biark─Ö i stolarza. Anna jest absolwentk─ů Wydzia┼éu Architektury i Wzornictwa ASP w Poznaniu oraz technikiem snycerzem.

KONTAKT DO PRZEDSZKOLA

bruzdowa@przedszkolakedu.pl