Ludzie/ wychowawcy

Agata Kamińska

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie SWPS.

Byłam wolontariuszką w Fundacji „Sto Pociech”, uczestniczyłam w konferencjach dotyczących dzieci (m.in. w Ogólnopolskiej konferencji „Pomoc dzieciom – ofiarom przestępstw”, III Międzynarodowym Kongresie Praw Dziecka, VIII Międzynarodowej Konferencji Korczakowskiej). Brałam udział w cyklu wykładów o tematyce okołorozwodowej w Komitecie Ochrony Praw Dziecka. Pracowałam przez 3 lata w Klubie Dziecięcym.

Na studiach zainteresowałam się tematem opieki nad dziećmi. Psychoanalityczka Alice Miller, która opisała w kilku książkach czym jest „czarna pedagogika” zainspirowała mnie do tematu pracy magisterskiej. Jeszcze bardziej zdałam sobie sprawę z ogromnego wpływu dorosłych na dzieci. Bardzo bym chciała i codziennie nad tym pracuję by ten wpływ był jedynie harmonijnym i świadomym wpływem, wzmacniającym rozwój dziecka.

Mam wiele pomysłów i staram się je realizować. Jako kilkunastoletnia dziewczynka należałam do grupy tanecznej oraz baletowej. W dorosłym życiu zaczęłam swoją przygodę z amatorskim teatrem w „Teatrze Ochoty”, wspinaczką oraz stolarstwem. 

KONTAKT DO PRZEDSZKOLA

Adres

Niepubliczne Przedszkole „Bruzdowa 22C”
Wilanów
(Kępa Zawadowska)
ul. Bruzdowa 22C,
02-991 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 17.30

Telefon

+48 601 325 862
+48 601 350 944 (tylko SMS)