Ludzie/ wychowawcy

Daniel Bury

Kilkanaście lat swojej kariery zawodowej spędziłem pracując w sklepach sportowych.
Rok 2015 i wielomiesięczna praktyka mindfulness okazały się punktem zwrotnym mojego życia. Odkryłem w sobie potrzebę dużej zmiany.
Rok później podjąłem się regularnej opieki nad dziećmi, zacząłem uczyć się śpiewu, a w 2018 roku rozpocząłem naukę na studiach pedagogicznych, na UW. Na wydziale jestem też członkiem psychologicznego koła naukowego.
Jako członek koła współorganizowałem konferencję poświęconą depresji wśród dzieci i młodzieży oraz współtworzyłem film w ramach kampanii „Dlaczego nie mówiłeś? Dlaczego nie pytałeś?”
Zanim trafiłem na Bruzdową przez ponad rok pracowałem w szkole z dziećmi ze sprzężonymi niepełnosprawnościami intelektualnymi i ruchowymi w wieku 6-16 lat. Odkąd pracuję z dziećmi czuję, że spełniam się zawodowo.
Na Bruzdową trafiłem za sprawą mamy Kostka i Olka, która zarekomendowała mnie Kasi i tak się zaczęło.
Dziś wdzięczny za to, że czekano na mnie do listopada jestem dumny, że zacząłem być częścią tej społeczności.