Ludzie/ wychowawcy

Natalia Grzywacz

Od roku mieszkam w Warszawie. Na studia wyjechałam do Gdańska, gdzie na UG ukończyłam licencjat z Kryminologii. Kierowała mną ciekawość poznawania wpływu procesu socjalizacji i biologicznych uwarunkowań jednostki na zachowanie człowieka. Podczas studiów byłam wolontariuszem Hospicjum w Sopocie. Osoby z mojego otoczenia odbierały mnie jako osobę mającą pokój w sercu, więc chętnie dzieliłam się swoim uśmiechem i czasem z chorymi. Moja praca z dziećmi rozpoczęła się na Bruzdowej, wcześniej nie myślałam, że podejmę się takiego wyboru. Zaskoczyłam się pozytywnie i odkryłam, że jest wiele miejsca gdzie mogę się rozwijać i dzielić swoimi zdolnościami w pracy z dziećmi. Obserwując je, lepiej poznaję siebie i staję się bardziej uważna na innych.
Bardzo lubię kontakt z naturą i zwierzętami, co wnosi w moje życie wiele radości. Od dziecka związana jestem z muzyką. Gram na fortepianie i organach piszczałkowych. Uczęszczam na naukę śpiewu w chórze. Chętnie rysuję i tworzę origami z papieru. W swoim doświadczeniu miałam okazję do dekorowania potraw oraz sal na różne okazje.

Natalia Grzywacz