Ludzie/ wychowawcy

Paulina Tocka

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Podyplomowo ukończyłam przygotowanie pedagogiczne dla psychologów. Obecnie w trakcie studiów podyplomowych: Integracja sensoryczna – diagnoza i terapia dzieci.
Jako wolontariuszka brałam udział w warsztatach szkoleniowych z zakresu programu „Bajkoterapia – Zaczytany Wolontariusz” organizowanego przez fundację Zaczytani.org i podczas szpitalnych wizyt towarzyszyłam dzieciom oraz ich bliskim rozpoznawać i nazywać emocje.
Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Począwszy od okresu noworodka do okresu adolescencji. Przez wiele lat opiekowałam się trójką dzieci na różnym etapie rozwojowym.
Pracowałam w międzynarodowym przedszkolu i żłobku, gdzie doświadczałam pracy z dziećmi w grupie, zarówno żłobkowej jak też przedszkolnej.
Pracuję na Bruzdowej od września 2023 roku. Poznałam to miejsce dzięki bliskiej mi rodzinie, której córka uczęszczała do tego przedszkola. Już wtedy poczułam radość z możliwości bycia na Bruzdowej. Teraz z wdzięcznością znajduję się tutaj na co dzień i towarzyszę najmłodszym dzieciom w ich nieustannym rozwoju. Słowa które usłyszałam na powitanie w Zespole: „Witaj na pokładzie” a obecnie codziennie słyszę: „dobrze, że jesteś” i uwielbiam tu być.
W wolnym czasie lubię spacerować i pić dobrą kawę.

Paulina Tocka